Flow
Hata Bildir ×
Yazgı Filminin Bilgileri
2 yıl önce eklendi
Yazgı
74.364 izlenme
IMDb: 7.6
Yazgı izle, Yazgı full izle, Yazgı hd izle, Fransız yazar ve düşünür Albert Camus’nun hayatın anlamını sorguladığı Yabancı adlı romanından esinle yazılan ve Efes Pilsen’in desteği ile çekilen film, iradesiz, ya da iradesini kullanmayı reddeden bir gümrük muhasebecisinin öyküsünü anlatıyor.Yaşamın boş ve saçma olduğunu, herşeyin aynı kapıya çıktığını düşünen Musa, kendini olayların akışına bırakmış gitmektedir.Annesinin ölümüne dahi fazla aldırmaz. Hatta, onu sevdiği halde bir tür sevinç bile duyar bu ölümden. Hoşlanmadığı bir kızla sırf o istiyor diye evlenir. Ancak yine iradesizce verdiği bu karar,kaderin bile güç ve iradeler tarafından yazıldığı bir dünyanın eşiğine getirip bırakır onu.İki çocuğun ve bir annenin katledilmesinden sorumlu tutulmaktadır.Peki gerçekten suçlu mudur?dizirex Dram türündeki IMDb puanı 7.6 olan "Yazgı" filmini hd izleyebilirsiniz. Dizicaps iyi seyirler diler...
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 5 Yorum
 • RashidMisafir

  Serdar Orçin sert ve kült filmleri oynaya bilen en iyi Türk aktörlerindendir. Ender yetenek. Film kendisi Masterpiece… Tavsiye ederim.


  13

  3

 • RashidMisafir

  Serdar Orçin sert ve kült filmleri oynaya bilen en iyi Türk aktörlerindendir. Ender yetenek. Film kendisi Masterpiece… Tavsiye ederim.


  13

  3
 • LazimdegilMisafir

  Mukemmel yapimci ve basrol olan serdar orcin herseyin hakkini veren iki isim.


  3

  0
 • Can BozokMisafir

  Hikayesi biraz tuhaf herkesin beğeneceği film değil tabutta rövanşta izlediyseniz onun gibi diyebilirim. Ama pek de aman aman mükemmel denilecek değil.


  2

  4
 • baranMisafir

  çok güzel filimdi sonunda hapisten çıkıp eşini çocugunu öldürüyormu sondaki konuşma neydi öyle


  2

  1
 • mndMisafir

  Spoiler içeren alan

  sondaki kendi çocuğu mu yoksa patrondan mı ?

  çeviri için teşekkürler filmi sevdim özellikle savcıyla olan konuşmalarını


  1

  0